X

Sprężyny gazowe ciągnące

Czy poszukują Państwo niestandardowej sprężyny gazowej? SpringMaster jest po to by pomóc. Sprężyny gazowe ciągnące zapewniają kontrolowane siły ciągnące. Sprężyna gazowe ciągnąca jest w spoczynku, gdy tłoczysko jest całkowicie wsunięte w cylinder, a wartość siły wzrasta wraz z wyciąganiem tłoczyska. Sprężyny gazowe ciągnące są stosowane w sytuacjach, w których nie można zastosować sprężyn gazowych pchających lub nie są one preferowaną opcją. Do każdego zastosowania możemy zaoferować odpowiednią sprężynę gazową. Oferowane przez nas sprężyny gazowe można podzielić na 4 kategorie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych sprężyn gazowych, sprężyna gazowa ciągnąca musi być odpowiednio dostosowana do Państwa wymagań i specyfikacji. Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dostosować produkt końcowy do wszystkich wytycznych naszych Klientów.

Zakresy sprężyn gazowych ciągnących

Oferujemy nie tylko szeroką gamę asprężyn gazowych ciągnących i ich indywidualizacji. Bardzo ważny jest dla nas również fachowy serwis. Zachęcamy do zadawania pytań dotyczących specyfikacji sprężyn gazowych. Z przyjemnością pomożemy dokonać właściwych wyborów. Oprócz produktów niestandardowych (dedykowanych) oferujemy możliwość wyboru ilości, które chcą Państwo zakupić.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz zawsze bardzo dobry stosunek ceny do jakości. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!

SpringMasters stosuje zasadę następujących trzech filarów

X

|Standardowe

Wszystkie standardowe rozmiary są dostępne w magazynie. Wybór serii:

|Na zamówienie

Nie udało się Państwu znaleźć idealnej sprężyny gazowej w naszym standardowym magazynie? Prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów +48 (0) 6 8888 1005

Lub proszę dokonać konfiguracji sprężyny gazowej tutaj.

|Demo Sprężyna

Sprężyny gazowe ciągnąca wykorzystują zamknięty cylinder wypełniony azotem do generowania siły ciągnięcia. Azot jest pod ciśnieniem i zawsze będzie dążyć do tego by rozłożyć to ciśnienie równomiernie.. Im wyższe ciśnienie azotu, tym większa siła ciągnąca wywierana jest na tłok. Siła ta staje się widoczna przy próbie wyciągnięcia tłoczyska.

Inne typy sprężyn gazowych

Gasdrukveren

Sprężyny pchające

Blokkeerbare gasdrukveren

Sprężyny blokowane

dempers

Amortyzatory