Click & Go gasveren

|Click'n Go

Sprężyna gazowa Click'n-Go to sprężyna ze zintegrowanym systemem zatrzaskowym. Dzięki temu zintegrowanemu mechanicznemu systemowi zatrzaskowemu możliwe jest mechaniczne zabezpieczenie sprężyny gazowej w pozycji ściśniętej. Lekkim dotknięciem tłoczysko można ponownie odblokować (zasada działania długopisu z mechanizmem sprężynowym).

WIĘCEJ INFORMACJI
Blokkeerbare gastrekveer

|Blokowana

Sprężyny gazowea blokowane stosowane są w systemach, w których ważne są kontrolowane ruchy. Siły, tłumienie i kompresja odgrywają w tym ważną rolę. Teraz dostępne również w wersji ze sprężyną gazową ciągnącą.

WIĘCEJ INFORMACJI
Dubbel werkende tandem gasveer

|Tandemowa

Te sprężyny gazowe doskonale nadają się do cięższych włazów i klap. Umieszczając sprężyny gazowe z małym cylindrem u góry, zamykanie będzie łatwiejsze, ponieważ trzeba pokonać siłę tylko w małym cylindrze, a nie w dużym. Oba cylindry wyposażone są w zawór umożliwiający regulację ciśnienia całkowicie zgodnie z Państwa życzeniem.

WIĘCEJ INFORMACJI

|Ochrona i blokowanie

bescherm en blokkeerpijp voor gasveren

Obie wersje służą do ochrony tłoczyska przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Przy dużych długościach skoku rura ochronna zapobiega dodatkowo wyginaniu się tłoczyska. Czerwona rura blokująca zabezpiecza przed niezamierzonym złożeniem lub upadkiem klap lub włazów.

WIĘCEJ INFORMACJI
Dubbel werkende tandem gasveer

|Kolory RAL / ocynk

Przy zakupie większych partii sprężyn gazowych istnieje możliwość wykończenia cylindra w wybranym kolorze z palety RAL. Możliwe jest również wykonanie sprężyny gazowej z twardym chromowanym tłoczyskiem i ocynkowanym cylindrem.

WIĘCEJ INFORMACJI

Inne typy sprężyn gazowych

Gas struts

Sprężyny gazowe

Traction struts

Sprężyny gazowe ciągnące

Blockable struts

Sprężyny gazowe blokowane

1Dalsze specyfikacje

Więcej informacji:


Uwagi / kod produktu:


chevron

2Dane kontaktowe


Nazwa/ Nazwa firmy*


E-mail*


Numer telefonu


Kraj