Amortyzator

Amortyzator SpringMasters umożliwia optymalne działanie sprzętu i pojazdów. Możemy zaoferować Państwu różne średnice oraz określić siłę i długość amortyzatora. Posiadamy również szeroki wybór części przyłączeniowych, końcówek i uchwytów mocujących. Dzięki temu mamy gotowe rozwiązanie na każdą sytuację. Służymy profesjonalnym doradztwem i zapewniamy, że nasza zorientowana na klienta obsługa będzie szukać i znajdować wraz z Państwem najlepsze rozwiązania.

SpringMasters posiada rozbudowaną sieć dostawców, dzięki czemu możemy podjąć się zarówno małych, jak i dużych zamówień. Od pojedynczego amortyzatora do przemysłowej partii produkcyjnej. Zapewnimy dostawę odpowiedniego amortyzatora.

Nasze amortyzatory oferują również wiele dodatkowych możliwości. Na przykład możemy dostarczyć regulowane amortyzatory do fazy prototypu Państwa projektu. Dzięki tej funkcji intensywność tłumienia w cylindrze można regulować, aby zwiększyć lub zmniejszyć efekt amortyzacji produktu. Czy prawidłowe wartości zostały już dobrane i czy prototyp przechodzi do fazy produkcji? Wtedy zadbamy o to, aby amortyzatory były wykonane dokładnie zgodnie z ustaloną przez Państwa specyfikacją.

W SpringMasters posiadamy całą profesjonalną wiedzę do wykonywania różnego rodzaju amortyzatorów.

Jak działa amortyzator?

Jak sama nazwa wskazuje, amortyzatory służą do pochłaniania nagłych pchnięć, nacisków. Pochłaniają drgania i niwelują negatywny wpływ na pozostałą część układu.

Cylinder amortyzatora jest prawie całkowicie wypełniony olejem hydraulicznym. Cylinder zawiera tłok, który jest połączony z tłoczyskiem. Tłok zawiera kilka małych otworów. Idealną intensywność tłumienia można uzyskać regulując średnicę otworów oraz lepkość (gęstość) oleju.

Gdzie najczęściej stosuje się amortyzatory?

Amortyzatory stosowane są na szeroką skalę w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym. Nasze modele są bardziej nastawione na tę drugą kategorię. Zmniejszają wibracje w dużym sprzęcie i zapewniają prawidłowe użytkowanie ciężkiego sprzętu. Można je znaleźć w prawie wszystkich maszynach z ruchomymi częściami, dzięki czemu tłumią wszelkie nadmierne ruchy. Zapobiega to zużyciu i zapewnia długą żywotność.

SpringMasters zapewnia szybkie i efektywne wykorzystanie amortyzatorów. W tym celu oferujemy szeroki i praktyczny wybór elementów przyłączeniowych oraz wsporników, uchwytów montażowych. Dzięki naszej przemyślanej konstrukcji amortyzator nadaje się do wielu zastosowań. Można podać dokładną wymaganą długość cylindra i skoku tłoczyska. Na każdym z końców można zamontować różne końcówki. Dostępne są ich następujące rodzaje:

Kompletna obsługa SpringMasters

Zapewniamy, że każdorazowo dostarczamy najlepszy produkt. Odpowiedni wybór odgrywa tutaj kluczową rolę. Wymienione powyżej końcówki są tego przykładami. Dodatkowo, w razie potrzeby, oferujemy również uchwyty mocujące. Pasują do wielu zastosowań. Dobrym przykładem są lekkie plastikowe mocowania i wsporniki. Przydatne, jeśli całkowita waga końcowego produktu powinna być jak najniższa.

Oprócz amortyzatorów posiadamy również szeroką gamę sprężyn gazowych. Stojąca za nimi technologia jest podobna do stosowanej w systemach sprężania gazu i tłoczyskach, z kilkoma małymi otworami w konstrukcji. Końcowym rezultatem jest specjalnie dopasowana sprężyna gazowa pchająca lub ciągnąca. Wystarczy kilka prostych kroków by wybrać odpowiedni produkt. Mogą Państwo wybrać za pomocą naszego konfiguratora właściwą serię, serię czyli stosunek średnicy tłoczyska do cylindra, a następnie wybrać długość i żądaną siłę. Można wybrać także odpowiednie końcówki, czyli części łączące. Wymiary poszczególnych elementów są natychmiast widoczne. Dzięki tym wszystkim informacjom znana jest długość sprężyny gazowej lub amortyzatora, z dokładnością do milimetra.

Ponadto można wybrać kilka przydatnych dodatkowych właściwości amortyzatora. Czy amortyzator musi tłumić tylko siłę rozciągającą, czy siłę ściskającą, czy też obie? Standardowy model amortyzatora nadaje się do pracy w temperaturach od około -30 do 80 stopni Celsjusza. Wersja ze specjalną uszczelką zwiększa górną granicę do 200 stopni Celsjusza. Ponadto możemy dostarczyć cylinder, tłoczysko i końcówki w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Nasza kompleksowa usługa uwzględnia mnóstwo aspektów i wymagań.

SpringMasters specjalista w zakresie sprężyn gazowych, amortyzatorów i nie tylko

Nasza szybka, skuteczna obsługa i dogłębna fachowa wiedza gwarantują, że otrzymają Państwo amortyzator wysokiej jakości. Nasze szybkie terminy dostaw gwarantują, że odpowiednie produkty będą na miejscu, gdy będą potrzebne, nawet jeśli skala produkcji zostanie zwiększona. Służymy pomocą w fazie rozwoju projketu i prototypu, oferując profesjonalne doradztwo. Nasz elastyczny proces i sieć dostawców zapewniają, że jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienia o dowolnej wielkości. Kompletne partie produkcyjne lub pojedyncze ilości sprężyn gazowych lub amortyzatorów; SpringMasters podejmie się każdego projektu.

Chętnie opowiemy więcej o naszych usługach i produktach. Zamówienia można także łatwo składać online, również na niestandardowe sprężyny gazowe lub amortyzatory. Realizujemy zlecenia w jak najkrótszym możliwie czasie .

Spring Masters stosuje zasadę następujących trzech filarów:

X
Stab-o-shoc

|Zamienniki

Możemy dostarczyć wersje zastępcze do najróżniejszych typów amortyzatorów. Amortyzatory często stosowane w pojazdach rolniczych, maszynach, hamulcach najazdowych i przemyśle motoryzacyjnym.

WIĘCEJ INFORMACJI
Instelbare dempers

|Amortyzatory z
   regulacją

Ten typ amortyzatora jest idealny, jeśli nie jest jeszcze wiadome, jaka powinna być intensywność tłumienia amortyzatora. Amortyzatory te można całkowicie dostosować do swoich potrzeb.

WIĘCEJ INFORMACJI
Trillingsdempers

|Amortyzatory drgań

Amortyzator drgań zapobiega uszkodzeniom, zwiększa bezpieczeństwo człowieka i pochłania dźwięk.

WIĘCEJ INFORMACJI

|Amortyzatory drzwi

bescherm en blokkeerpijp voor gasveren

Dwustronny amortyzator został specjalnie opracowany, aby zapobiec nagłemu otwieraniu i zamykaniu drzwi podczas silnego wiatru i burzy. Zapobiega to uszkodzeniom ościeżnic i drzwi.

WIĘCEJ INFORMACJI

Inne typy sprężyn gazowych

Gas struts

Sprężyny pchające

Traction struts

Sprężyny ciągnące

Blockable gas struts

Sprężyny blokowane

1Dalsze specyfikacje

Więcej informacji::


Uwagi/ kod produktu


chevron

2Dane kontaktowe


Nazwa/ nazwa firmy*


E-mail*


Numer telefonu


Kraj